فروش پنجره PVC و آلومینیوم

این مجموعه با توجه به داشتن دو کارگاه بزرگ در زمینه تولید پنجره PVC و آلومینیوم ظرفیت تولید انبوه و رزومه فوق العاده قوی آمادگی خود را جهت تأمین پروژه های بزرگ به صورت اعتباری و تهاتری اعلام می دارد.

blank
blank

آشنایی با تکنیک ساخت درب و پنجره

تکنیک های ساخت و نصب درها و پنجره ها به شرایط آب و هوایی، سنت ها و مقررات محلی بستگی دارد. به منظور بهبود عایق حرارتی و صوتی و هوابندی، این تکنیک ها تکامل یافته اند و مواد متنوع شده اند. چوب در حال حاضر تنها سهم کمی از بازار را دارد. این پیشرفت ها باعث شده است که سازمان های استاندارد الزامات ساخت و ساز را به طور نسبتاً دقیق، به ویژه در ارتباط با مقررات حرارتی، تعریف کنند.

 

 • قسمت ثابت در یا پنجره را چارچوب یا قاب می گویند.
 • قسمت متحرک دهانه است.
 • ارسی با لولای محور عمودی را قاب یا برگ می گویند.
 • هنگامی که دو برگ به هم پیوسته وجود دارد، قسمت مشترک مرکزی فلپ نامیده می شود.
 • دهانه قاب نقاشی است.
 • قسمتی از قاب که بین کف و پایین پنجره قرار دارد اسپندل است.
 • ترانسوم یک عنصر پرکننده است که در بالای دهانه ها قرار دارد. می تواند جامد باشد، به خصوص اگر کوچک یا لعاب باشد. همچنین می تواند باز باشد. در برخی موارد، ترانسوم در قاب یکپارچه می شود.
 • ربات یک بریدگی در قسمتی از ضخامت تکیه گاه است که اجازه می دهد قسمت دیگری را وارد کنید. روی قاب یا روی نازک کاری خرگوش وجود دارد.
 • به مجموعه اتصالات، دریچه ها، چفت ها، قطب نماها و سایر قطعات فلزی فیتینگ می گویند.
blank
blank

طریقه نصب پنجره

 1. ابتدا باید دسته را به گونه ای وصل کنید که ارسی باز شود و از چارچوب پنجره آویزان شود. دسته را با استفاده از یک پیچ گوشتی شارژی با یک بیت یا یک پیچ گوشتی کلاسیک ببندید.
 2. درپوش های پلاستیکی را از لولاهای بالایی جدا کنید. با استفاده از یک پیچ گوشتی سر صاف، پین ها را از لولاهای بالایی خارج کنید. دسته را به حالت باز افقی بچرخانید و به آرامی بال ها را باز کنید.
 3. قبل از قرار دادن پنجره در دهانه ساختمان، از قبل سوراخ هایی در قاب ایجاد کنید. قاب را با سوراخ های از پیش سوراخ شده وارد دهانه ساختمانی کرده و با کمک گوه های چوبی در چند جا ثابت کنید. قاب را با سطح روح تراز کنید.
 4. از طریق سوراخ های قاب، سنگ تراشی را سوراخ کنید. پیچ های توربو را از طریق قاب به دیوار پیچ کنید. با این حال، مراقب باشید که پیچ‌های توربو روی قاب را بیش از حد سفت نکنید زیرا ممکن است باعث نشتی شود. درپوش های پلاستیکی را روی پیچ های توربو قرار دهید.
 5. بال ها را به قاب تعبیه شده قلاب کنید. عملکرد پنجره را بررسی کنید آن را در همه موقعیت ها باز کنید. پوشش های پلاستیکی را دوباره روی لولاها قرار دهید. فضای بین قاب و سنگ تراشی را با فوم مونتاژ پلی اورتان پر کنید. قبل از گچ کاری، فوم خشک شده اضافی را کوتاه کنید.
blank

شیشه های عایق بدون پوشش تا حدود سال 1995 نصب می شدند و سپس با شیشه های عایق حرارتی با روکش فلزی نازک ویفری (لعاب عایق حرارتی با پوشش به اصطلاح low-e) جایگزین شدند. علاوه بر پوشش، شکاف های مهر و موم شده در شیشه دوجداره دیگر با هوا پر نمی شد بلکه با گاز بی اثر بود که گرمای کمتری را هدایت می کرد. این نوآوری با پنجره های بیشتری با شیشه سه جداره همراه شد. پنجره‌های سه جداره از سه جداره شیشه‌ای تشکیل شده‌اند که دارای روکش‌های کم ee نیز می‌باشند و دارای گاز بی‌اثر در فضاهای بین شیشه‌ها هستند.

نصب شیشه های عایق حرارتی سه گانه در پنجره ها و درهای بالکن از نظر بهره وری انرژی و عایق حرارتی به بالاترین ارزش ها دست می یابد، به طوری که تعویض پنجره ها اغلب پس از چند سال به لطف صرفه جویی در هزینه های گرمایش و مالیات کم CO2 نتیجه می دهد.

 

شیشه عایق از دو شیشه تشکیل شده است که پشت سر هم قرار گرفته اند. در نتیجه، مقدار U و در نتیجه انتقال حرارت یک پنجره می تواند در مقایسه با یک پنجره تک جداره نصف شود. فضای بدون هوا بین دو شیشه شیشه عایق باعث اتلاف حرارت کمتر می شود.

 

گارانتی پنجره :

 • خرید پنجره جدید یک خرید بزرگ است و می خواهید مطمئن باشید که هیچ سورپرایز بدی وجود ندارد. از آنجایی که پنجره ها به طور کلی به شدت مورد استفاده قرار می گیرند و عملکرد مهمی برای صرفه جویی در مصرف انرژی و محافظت از خانه یا آپارتمان دارند، باید عمر طولانی داشته باشند و در مواقع اضطراری، ضمانت پنجره از نظر قانونی ایمن نیز داشته باشند.

آستانه و ارتفاع دسته :

 • برای یک پنجره، ارتفاع آستانه برای قرار دادن دسته توسط سازنده ضروری است. برای دسترسی احتمالی معلولان، این ارتفاع باید بین 0.9 متر تا 1.3 متر باشد. ارتفاع دستگیره های درب معمولا بین 1 متر و 1.1 متر قرار می گیرد.

پروفیل آلومینیوم :

 • ماده اصلی برای تولید پروفیل های پنجره پلی وینیل کلرید سفت و سخت، به اختصار PVC سفت و سخت است. این پلاستیک ترموپلاستیک است، بنابراین می توان آن را در دماهای بالا به مایع تبدیل کرد – خاصیتی که شکل های متنوعی را برای پنجره های پلاستیکی امکان پذیر می کند. پلی وینیل کلرید مایع در کارخانه های سازنده پروفیل از دستگاه قالب گیری عبور داده می شود و سپس با سرد شدن سخت می شود.


پنجره های ترکیبی :

 • با Internorm، مجبور نیستید بین پنجره های پلاستیکی آلومینیومی یا پنجره های چوبی آلومینیومی یکی را انتخاب کنید. شما می توانید هر دو پنجره را بدون مشکل ترکیب کنید. پوسته آلومینیومی در بیرون در هر دو یکسان به نظر می رسد. بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام متریال را در کدام اتاق ترجیح می دهید.

کارگاه تولید پنجره :

 • تولید پنجره: دیدگاه های جدید
  بزرگتر، سنگین تر، فردی تر: الزامات تولید پنجره در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است. الزامات زیبایی شناسی جدید، طرح های جداگانه پنجره ها به طور فزاینده ای نیازمند راه حل هستند.
  ما تکنولوژی و انعطاف پذیری لازم را به شما پیشنهاد می کنیم.

ساخت پروفیل پنجره :

 • چرخه عمر یک پنجره پلاستیکی معمولاً با سازنده پروفیل پنجره شروع می شود. سازنده پروفیل هنوز پنجره کامل را تولید نمی کند، بلکه فقط مشخصات پنجره، ساختار اصلی قاب پنجره را تولید می کند.

توری ارزان قیمت :

 • توری پنجره با ساختار شبکه ای ظریف خود از نفوذ حشرات و عنکبوت ها در حال پرواز و همچنین حشرات و برگ های خزنده به اتاق های زندگی، خواب و کار جلوگیری می کند.
 • پشه بندها محافظت بهینه در برابر حشرات را ارائه می دهند و همچنان هوای تازه را به داخل می دهند.
 • حتی زمانی که چراغ روشن است می‌توانید فضای زندگی خود را بدون دغدغه تهویه کنید. توری مگس ما حیوانات موذی مزاحم را از بیرون دور می‌کنند و همچنین از گرمای بیش از حد در فضای زندگی شما جلوگیری می‌کنند.

گالوانیزه پنجره :

 • پنجره محفظه ای با توری محافظ چرخان، شیشه ایمنی مقاوم (ESG) و قفل بادامک با سوراخ برای قفل.

دستگاه تولید پنجره :

 • تولید پنجره با HOMAG powerProfiler
  TapeLine – فناوری اتصال شیشه
  تکنولوژی چسب در تولید پنجره
  مزایا: تولید سیستم های پنجره در ساخت و ساز یکپارچه
  مفاهیم کلی برای تولید پنجره: البته از HOMAG-Systems
  راه حل شما برای پنجره ها، درها و موارد دیگر: باریک و انعطاف پذیر

پروفیل :

 • انقلاب پلاستیک: کیفیت فوق العاده دیگر لازم نیست گران باشد! اگر استاندارد بالایی برای شما قائل هستید اما می خواهید کیف پول را آسان کنید، پروفیل های پنجره پلاستیکی انتخاب مناسبی هستند. پروفیل همه کاره کلاس A از مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته شده است. پروفیل پلاستیکی نیز در برابر آب و هوا بسیار پایدار و مقاوم است.

آستانه های آلومینیومی :

 • آنچه “آستانه آلومینیومی” نامیده می شود، در عمل به جای اینکه ارتفاع پروفیل (~70 میلی متر) باشد، یک آستانه پایین تر (20 میلی متر) است.

یراق آلات ترک پنجره :

 • با توجه به تنوع انواع پنجره ها، اندازه ها و تناسبات پنجره ها، مواد فریم (چوب، پلاستیک، آلومینیوم و ترکیبی) و غیره، طیف موجود یراق آلات و قفل پنجره ها بسیار گسترده است. با این حال، تصمیم گیری در مورد فرم و طراحی و همچنین عملکردهای اساسی و الزامات مورد نظر، اتصالات پنجره را نسبتاً در اوایل مرحله برنامه ریزی مشخص می کند. بعداً، مهم است که اطمینان حاصل شود که اتصالات یک شی (اتصالات درب به پنجره، و غیره) و مهمتر از همه، این که اجزای اتصال یک سیستم، به عنوان مثال یک پنجره قاب، با یکدیگر هماهنگ هستند.
blank
blank

پنجره UPVC

علاوه بر لمینت های مختلف فویلی، پی وی سی سفید و لعاب های لایه ضخیم، انواع سطح های متعدد دیگری نیز برای پنجره ها، درها و باغ ها وجود دارد. راه حل های ما نه تنها در سطوح، بلکه در همه جا متقاعد کننده هستند: چه به عنوان یک محصول تعمیر موبایل برای استفاده مشتری، چه به عنوان وسیله ای تولید و چه به عنوان کمکی ارزشمند در کارگاه نجار.

پروفیل‌های UPVC

uPVC مخفف پلی وینیل کلرید غیرپلاستیک شده است و زندگی خود را به عنوان پودر پلاستیک آغاز می کند. سپس گرم می شود و به یک قالب تزریق می شود تا شکل خود را به عنوان یک نوار از پروفیل پنجره بسیار طولانی uPVC تشکیل دهد. هنگامی که UPVC خنک شد، برش داده می شود و آماده می شود تا به همراه سایر اجزاء در جایی که ما به عنوان پنجره دو یا سه جداره می شناسیم مونتاژ شود.

بهترین قیمت پنجره

قیمت پنجره ها به جنس، شکل، اندازه، لعاب و هر ویژگی خاص مانند عایق صدا یا شیشه ایمنی بستگی دارد. اندازه و عایق حرارتی تاثیر خاصی در محاسبه قیمت پنجره دارد. بنابراین توجه دقیق به اطلاعات ارائه شده توسط ارائه دهندگان مختلف هنگام مقایسه قیمت پنجره ضروری است. این شامل کیفیت پروفیل ها، گواهینامه های مربوطه، اجزای تجهیزات استاندارد و پردازش است. در عین حال، کیفیت خوب عمر طولانی‌تری را نوید می‌دهد و دو برابر سود می‌دهد.

تعویض پنجره های قدیمی

به عنوان بخشی از نمای بیرونی، پنجره ها در معرض تأثیرات زیادی قرار می گیرند. باران، باد و رطوبت و همچنین نوسانات دما تأثیر خاصی بر روی متریال قاب دارند. با گذشت زمان، مواد می توانند ضعیف شوند، به عنوان مثال در ناحیه مهر و موم و اتصالات، یا پنجره ها دیگر الزامات بالایی برای سفتی و محافظت در برابر رطوبت را برآورده نمی کنند.

تنوع درب و پنجره

پنجره های کم مصرف

پنجره های پلاستیکی

پنجره های چوبی

پنجره های آلومینیومی

پنجره های سقفی

پنجره های اتاق نشیمن

درهای داخلی

درهای ورودی

کرکره های غلتکی

درب ها و پرده های گاراژ گرفته تا محافظت در برابر سرقت، حفاظت از حریم خصوصی، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش.

انواع یراق آلات پنجره

سیستم های سخت افزاری برای پنجره

سیستم سخت افزاری Tilt&Turn

دستگیره های پیچشی

یراق آلات Tilt&Turn برای پنجره ها و درهای پاسیو

یراق آلات پنجره مقاوم در برابر سرقت

کنترل الکترونیکی پنجره

پنجره های روبانی

ارتفاع دسته روی پنجره ها

مواد مورد استفاده در ساخت درب و پنجره
blank
چوب

چوب یک ماده سنتی است و یک پنجره بلوط خوش ساخت و نگهداری می تواند بیش از یک قرن دوام بیاورد. تکامل تکنیک و به ویژه شیشه های دوتایی که منجر به وزن زیاد شد، و همچنین تقویت هوابندی، طراحی را اصلاح کرد. به دلایل هزینه، در و پنجره های چوبی در حال حاضر بیشتر از چوب های عجیب و غریب بادوام ساخته می شوند. یک پنجره چوبی باید توسط لایه های محافظ نگهداری شود تا مرتباً بازسازی شود.

blank
پی وی سی

پنجره های پی وی سی به دلیل هزینه کم و عدم نگهداری رایج ترین آنها شده است. مانند بسیاری از پلاستیک‌ها، PVC طبیعی در برابر اشعه ماوراء بنفش (فرابنفش) مقاوم نیست و برای استفاده در پنجره‌های بیرونی باید از مواد افزودنی محافظ استفاده شود. شیمی نادرست می تواند در عرض چند سال منجر به آسیب، از جمله زرد شدن یا ترک خوردن شود. PVC را می توان با فیلمی تزئین کرد که می تواند از چوب یا موارد دیگر تقلید کند. به این “آبکاری” می گویند و دوباره آبکاری بی کیفیت می تواند منجر به آسیب شود. لازم به ذکر است که یک پنجره با رنگ تیره به طور قابل توجهی بیشتر از یک پنجره سفید گرم می شود و این نیز می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. پنجره های پی وی سی برای اطمینان از استحکام مکانیکی آنها همیشه دارای درج های فولادی هستند.

blank
آلومینیوم

آلومینیوم در برابر آب و هوای بد بسیار مقاوم است (اگر لاک زدن آن کیفیت خوبی داشته باشد)، اما ماده ای بسیار رسانای گرما است. پروفیل های آلومینیومی مدرن دارای یک عنصر جداکننده پلاستیکی برای عایق هستند. تاکنون عملکرد حرارتی پنجره‌های آلومینیومی نسبت به پنجره‌های PVC کمتر بود، اما تحت فشار نظارتی، پیشرفت‌هایی حاصل شده است و اکنون می‌توانیم پنجره‌های آلومینیومی برابر با عملکرد حرارتی پنجره‌های PVC را پیدا کنیم (در فرانسه، مقررات حداقل کارایی را اعمال می‌کنند. برای ساخت و سازهای جدید، سازندگان باید همسو می شدند). برای بازسازی پنجره ها باید به عملکرد توجه شود زیرا اجباری وجود ندارد. اگرچه آلومینیوم بسیار مقاوم در برابر آب و هوا است، زیرا پنجره ها دارای عناصر پلاستیکی برای عایق و پلیمرهایی برای آب بندی هستند، اما طول عمر آنها به این عناصر بستگی دارد. تعویض لعاب در پنجره های آلومینیومی می تواند پیچیده تر از سایر مواد باشد. لاک زدن پنجره آلومینیومی به ضربه حساس است.

مطالب مرتبط