راه های ارتباطی با ما

فروش مصالح و بتن

مجموعه کلینیک ساختمانی شهر با توجه به تنوع محصولات قابل ارائه در زمینه ساخت و ساز آمادگی کامل خود را در جهت تامین متریال مورد نیاز در پروژه های بزرگ و کوچک و در قالب قراردادهای خرد و کلان به صورت اعتباری و در صورت فراهم بودن شرایط لازم به صورت تهاتری طی بازدید از پروژه اعلام میدارد.در واقع آشنایی با انواع بتن و مصالح ساختمانی امری بسیار ضروری می باشد. زیرا که برای ترسیم نقشه های ساختمانی و اجرای آن ها بسیار لازم می باشد.و به همین خاطر اشخاصی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند. می بایست به خوبی با فروش بتن و مصالح ساختمانی آشنایی کافی و کاملی را داشته باشند.

از همان ابتدا …

برای همه بسیار روشن است که از همان ابتدا خط مشی شرکت سی تی بیلدینگ فقط بر این بوده است. که به عنوان یک منبع مطمئن، و قابل اتکاء و همچنین برتر در این عرصه شناخته گردد. و وجود مدیران کارآزموده و نیروهای متخصص، این زمینه را فراهم کرده تا با کارشناسی و بررسی آگاهانه. از نیاز امروز بازار خرید و فروش در فضای مجازی، شرکت بزرگ سی تی بیلدینگ را به شرکتی برتر در ارائه‌ خدماتی متمایز تبدیل کند.

در حقیقت شرکت بزرگ سی تی بیلدینگ با بیش از ده سال سابقه در زمینه ساخت و ساز، و تهیه و فروش بتن و مصالح ساختمانی، همچنان درکنار شما عزیزان برای بهبود ساخت و ساز برج هایتان آماده خدمت رسانی و ارائه مقاوم ترین و باکیفیت ترین مواد و مصالح ساختمانی می باشد.

و اما همچنان شما عزیزان میتوانید با تماس با کارشناسان مربوطه ضمن اطلاع از قیمت بروز محصولات و نوع و نحوه همکاری فی ما بین ، اطلاعات لازم را کسب نمایید

دفتر مرکزی : جنت آباد جنوبی بین میدان 4 باغ و اتوبان همت (بالای بانک دی) پ 152 ط سوم واحد 4

تلفن : 4462109644621097

قابل توجه تولید کنندگان و تامین کنندگان در صورت تمایل به همکاری با این مجموعه در زمینه تهاتر مصالح و یا فروش به صورت اعتباری با ما در تماس باشید تا ضمن همکاری فی ما بین در جهت تسریع در خدمت رسانی هر چه بیشتر به سازندگان گرامی و مشتریان عزیز گامهای بیشتری را برداریم